O nas

Nasza misja

Naszym celem jest rozbudowanie silnej, ogólnopolskiej marki, która będzie konkurowała z najlepszymi firmami nagłaśniającymi w Polsce. Stale powiększany zasób sprzętowy sprawia, że możemy podejmować się organizacji coraz większych eventów, które tworzymy z największą starannością i pełnym profesjonalizmem.

Kim jesteśmy?

Krzysztof – szef wszystkich szefów i filar naszej firmy. Magik za konsolą – zawodowiec na scenie. Jeżeli chodzi o kable, fazy i sygnały cyfrowe – wie co w trawie piszczy. Urodzony z gitarą w ręku, dzięki czemu rozumie się z wykonawcami bez słów.

Wojtek, a właściwie Jazur – człowiek na wiecznej fazie, uparcie dąży do celu, który jest jeden – selektywne i głębokie brzmienie dźwięku. Bezkompromisowy pedant, dbający zawsze o najwyższą estetykę pracy.

Stefania – „spinacz” naszej ekipy. Uzbrojona w telefon, komputer i szybkie łącze potrafi doradzić, zaplanować i spełnić niepowtarzalne wizje klienta. Jej motto to „niemożliwe rzeczy załatwiamy od ręki, a na cuda trzeba chwilę poczekać”.

Dominik i Kacper – królowie  efektów świetlnych. Ich wizje za każdym razem są strzałem w dziesiątkę. O każdej porze dnia i nocy trafiają światłem tam gdzie trzeba. Technologia LED i kalkulator DMX to standard w ich codziennym życiu.

Nasz sprzęt

Korzystamy z nagłośnienia i oświetlenia renomowanych marek takich jak: