Realizacje

Koncert charytatywny w Społecznej Szkole Dębinka.

17 Marca mieliśmy okazję zapewnić scenę, nagłośnienie i oświetlenie wraz z realizacją podczas koncertu charytatywnego.

Więcej...

Przeszłość – Przyszłości Żniwa i Dożynki

Pod koniec sierpnia 2017 r byliśmy odpowiedzialni za nagłośnienie występów artystycznych zespołów folklorystycznych z Polski, Turcji, Węgier, Bośni i Hercegowiny, Francji, Sardyni oraz Litwy.

Więcej...

Razem wygrajmy życie dla Michała

22 Lipca odbył się festyn charytatywny pn. „Razem wygrajmy życie dla Michała”, którego organizatorem i pomysłodawcą była nasza firma. Podczas koncertu nie zabrakło licznych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Na scenie wystąpili m.in.: – Szkoła muzyczna T-Burton – The Klenczon Experience – Witek Łukaszewski & Grand Piano

Więcej...

Ninive

Z zespołem Ninive stale współpracujemy od 2012 roku i końca nie widać. Jesteśmy odpowiedzialni za całą technikę zespołu, realizację dźwięku (FOH oraz MON) i światła oraz transmisję LIVE.

Więcej...

Albo i nie – styczeń 2017

W styczniu 2017r zespół ponownie zawitał do Poznania co zaowocowało powtórną współpracą. Naszym zadaniem była realizacja dźwięku oraz światła podczas prezentowania świątecznego repertuaru.

Więcej...

Cree & Sebastian Riedel

W sierpniu 2016 roku byliśmy odpowiedzialni za realizację MON zespołu Cree & Sebastian Riedel.

Więcej...

Albo i Nie – listopad 2016

W listopadzie 2016 r współpracowaliśmy z zespołem „Albo i Nie”. Muzycy przyjechali do Poznania zagrać 3 koncerty podczas których naszym zadaniem była realizacja dźwięku oraz światła.

Więcej...